Продукція > VIKING > PCS127MT2R2
PCS127MT2R2
PCS127MT2R2 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 8.5A; R: 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 8.5A
Resistance: 10mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 8.5A; R: 10mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 2.2µH, Operating current: 8.5A, Resistance: 10mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...125°C.