Продукція > VIKING > PCS127MT3R5
PCS127MT3R5
PCS127MT3R5 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; 7.5A; R: 14mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.5µH
Operating current: 7.5A
Resistance: 14mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; 7.5A; R: 14mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.5µH, Operating current: 7.5A, Resistance: 14mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...125°C.