Продукція > VIKING > PCS127MT821
PCS127MT821
PCS127MT821 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; 600mA; R: 1.64Ω; ±20%; 12x12x8mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Inductance: 0.82mH
Body dimensions: 12x12x8mm
Resistance: 1.64Ω
Operating current: 0.6A
Tolerance: ±20%
на замовлення 275 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 820uH; 600mA; R: 1.64Ω; ±20%; 12x12x8mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Inductance: 0.82mH, Body dimensions: 12x12x8mm, Resistance: 1.64Ω, Operating current: 0.6A, Tolerance: ±20%.