Продукція > VIKING > PCS129MT3R5
PCS129MT3R5 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; 14A; R: 9mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.5µH
Operating current: 14A
Resistance: 9mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x10mm
Operating temperature: -40...125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.5uH; 14A; R: 9mΩ; ±20%; 12x12x10mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.5µH, Operating current: 14A, Resistance: 9mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x10mm, Operating temperature: -40...125°C.