Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS15-D-240A-10ZLQ
PCS15-D-240A-10ZLQ
PCS15-D-240A-10ZLQ Picker Components
PCS15.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 10A 48~280VAC QUICK CO
Packaging: Tray
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Load Current: 10 A
Approval Agency: cURus
Supplier Device Package: Hockey Puck
Voltage - Load: 48 V ~ 280 V
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY 10A 48~280VAC QUICK CO, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Load Current: 10 A, Approval Agency: cURus, Supplier Device Package: Hockey Puck, Voltage - Load: 48 V ~ 280 V, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).