Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS28-12D-240A-40R
PCS28-12D-240A-40R
PCS28-12D-240A-40R Picker Components
PCS28.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY SPST-NO 40A 48-280V
Packaging: Box
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Load Current: 40 A
Approval Agency: cURus
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Part Status: Active
Voltage - Load: 48 V ~ 280 V
на замовлення 139 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 40A 48-280V, Packaging: Box, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Load Current: 40 A, Approval Agency: cURus, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay), Part Status: Active, Voltage - Load: 48 V ~ 280 V.