Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS34-A-240A-100ZYL
PCS34-A-240A-100ZYL
PCS34-A-240A-100ZYL Picker Components
PCS34_AC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 100A 48~280VAC SCREW T
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 280VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 100 A
Supplier Device Package: Hockey Puck
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: cURus
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY 100A 48~280VAC SCREW T, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 280VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 100 A, Supplier Device Package: Hockey Puck, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: cURus.