Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS34-A-240A-50ZYL
PCS34-A-240A-50ZYL
PCS34-A-240A-50ZYL Picker Components
PCS34-AC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 50A 48~280VAC SCREW TE
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 280VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 50 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY 50A 48~280VAC SCREW TE, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 280VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 50 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V.