Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS34-D-240A-100RYL
PCS34-D-240A-100RYL
PCS34-D-240A-100RYL Picker Components
PCS34_DC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 100A 48~280VAC SCREW T
Packaging: Tray
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 100 A
Supplier Device Package: Hockey Puck
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: cURus
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY 100A 48~280VAC SCREW T, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 100 A, Supplier Device Package: Hockey Puck, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: cURus.