PCS34-D-240A-25ZL
PCS34-D-240A-25ZL Picker Components
PCS34-DC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY SSR 48-280VAC 25A
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 25 A
Approval Agency: cURus
Voltage - Load: 48 V ~ 280 V
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: RELAY SSR 48-280VAC 25A, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 25 A, Approval Agency: cURus, Voltage - Load: 48 V ~ 280 V.