PCS34-D-380A-60ZL
PCS34-D-380A-60ZL Picker Components
PCS34_DC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 60A 48~440VAC SCREW TE
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 60 A
Approval Agency: cURus
Supplier Device Package: Hockey Puck
Voltage - Load: 48 V ~ 280 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY 60A 48~440VAC SCREW TE, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 60 A, Approval Agency: cURus, Supplier Device Package: Hockey Puck, Voltage - Load: 48 V ~ 280 V.