Продукція > PICKER COMPONENTS > PCS34-D-480A-50RYLQ
PCS34-D-480A-50RYLQ
PCS34-D-480A-50RYLQ Picker Components
PCS34_DC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 50A 48~530VAC QUICK CO
Packaging: Tray
Package / Case: Hockey Puck
Output Type: AC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187"/0.250"
Load Current: 50 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: SSR RELAY 50A 48~530VAC QUICK CO, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187"/0.250", Load Current: 50 A, Approval Agency: cURus, Supplier Device Package: Hockey Puck, Part Status: Active, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V.