PCS34-D-600A-50ZL
PCS34-D-600A-50ZL Picker Components
PCS34-DC.pdf
Виробник: Picker Components
Description: SSR RELAY 50A 48~660VAC SCREW TE
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 4 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 50 A
Voltage - Load: 48 V ~ 530 V
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY 50A 48~660VAC SCREW TE, Packaging: Tray, Package / Case: Hockey Puck, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 4 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 50 A, Voltage - Load: 48 V ~ 530 V.