PCT-RSA-220
PCT-RSA-220 PCTEL, Inc.
PCTP-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 220MHZ MOD N TYP F STUD
Packaging: Box
Mounting Type: Stud, Through Hole
Frequency Range: 217MHz ~ 223MHz
Applications: TETRA/P25
Gain: 2dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Module
Height (Max): 4.291" (109.00mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 220MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W