Продукція > PILKOR > PCX2339J60474
PCX2339J60474 PILKOR
PCX2339.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 305V; THT; ±20%; 22.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 0.47µF
Terminal pitch: 22.5mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 305V
Type of capacitor: polypropylene
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 305V; THT; ±20%; 22.5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 0.47µF, Terminal pitch: 22.5mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 305V, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2.