Продукція > PILKOR > PCX2339S60132
PCX2339S60132
PCX2339S60132 PILKOR
PCX2339.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 1300pF; 305V; THT; ±20%; 22.5mm
Mounting: THT
Capacitance: 1.3nF
Operating temperature: -55...110°C
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Terminal pitch: 22.5mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 305V
на замовлення 357 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 1300pF; 305V; THT; ±20%; 22.5mm, Mounting: THT, Capacitance: 1.3nF, Operating temperature: -55...110°C, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Terminal pitch: 22.5mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 305V.