Продукція > PILKOR > PCX2347F35154
PCX2347F35154
PCX2347F35154 PILKOR
PCX2347.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 150nF; 310V; 15mm; ±10%; THT; Capacitor: X2
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 310V
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...110°C
Terminal pitch: 15mm
Kind of capacitor: X2
на замовлення 1945 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 150nF; 310V; 15mm; ±10%; THT; Capacitor: X2, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 0.15µF, Operating voltage: 310V, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...110°C, Terminal pitch: 15mm, Kind of capacitor: X2.