Продукція > PILKOR > PCX2347J35504
PCX2347J35504 PILKOR
PCX2347.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 500nF; 310V; 22.5mm; ±10%; THT; Capacitor: X2
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 0.5µF
Operating voltage: 310V
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 22.5mm
Operating temperature: -55...110°C
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 500nF; 310V; 22.5mm; ±10%; THT; Capacitor: X2, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 0.5µF, Operating voltage: 310V, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 22.5mm, Operating temperature: -55...110°C, Kind of capacitor: X2.