Продукція > PILKOR > PCX2347L31225
PCX2347L31225 PILKOR
PCX2347.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 2.2uF; 310V; 27.5mm; ±10%; THT; Capacitor: X2
Operating temperature: -55...110°C
Mounting: THT
Type of capacitor: polyester
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 2.2µF
Terminal pitch: 27.5mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 310V
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 2.2uF; 310V; 27.5mm; ±10%; THT; Capacitor: X2, Operating temperature: -55...110°C, Mounting: THT, Type of capacitor: polyester, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 2.2µF, Terminal pitch: 27.5mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 310V.