Продукція > PILKOR > PCY2130D30103
PCY2130D30103
PCY2130D30103 PILKOR
PCY2130.pdf
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 10nF; 300V; THT; ±20%; 10mm; -55÷105°C
Mounting: THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: Y2
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 10nF
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 300V
на замовлення 1683 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 10nF; 300V; THT; ±20%; 10mm; -55÷105°C, Mounting: THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: Y2, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 10nF, Terminal pitch: 10mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 300V.