Продукція > PILKOR > PCY2130F31473
PCY2130F31473
PCY2130F31473 PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 47nF; 300V; THT; ±10%; 15mm; -55÷105°C
Kind of capacitor: Y2
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 47nF
Terminal pitch: 15mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 300V
на замовлення 916 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 47nF; 300V; THT; ±10%; 15mm; -55÷105°C, Mounting: THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: Y2, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 47nF, Terminal pitch: 15mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 300V.