Продукція > PILKOR > PCY2130F36472
PCY2130F36472 PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 4700pF; 300V; THT; ±20%; 15mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 300V
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 15mm
Operating temperature: -55...105°C
Kind of capacitor: Y2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 4700pF; 300V; THT; ±20%; 15mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 300V, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 15mm, Operating temperature: -55...105°C, Kind of capacitor: Y2.