Продукція > PILKOR > PCY2130L3F224
PCY2130L3F224 PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 220nF; 300V; THT; ±20%; 27.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: Y2
Capacitance: 0.22µF
Operating voltage: 300V
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 27.5mm
Operating temperature: -55...105°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; Y2; 220nF; 300V; THT; ±20%; 27.5mm, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: Y2, Capacitance: 0.22µF, Operating voltage: 300V, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 27.5mm, Operating temperature: -55...105°C.