PD0070WJ25033BF1
PD0070WJ25033BF1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pd70pe100pe140pe200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 25PF 14KV R7 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 14000V (14kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R7
Size / Dimension: 2.756" Dia (70.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm)
Capacitance: 25 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 25PF 14KV R7 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 14000V (14kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R7, Size / Dimension: 2.756" Dia (70.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 1.417" (36.00mm), Capacitance: 25 pF.