PD104R-223K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.6A 90 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 22uH 10% .09ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD104R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD104R-223K Виробник : API Delevan PD104-180512.pdf Fixed Inductors 22uH 10% .09ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD104R-223K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 22uH 10% .09ohm Choke SMT Inductor