PD105R-153K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.3A 80 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 15uH 10% .08ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD105R-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD105R-153K Виробник : API Delevan PD105-180531.pdf Fixed Inductors 15uH 10% .08ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD105R-153K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 15uH 10% .08ohm Choke SMT Inductor