PD105R-333K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.65A 125 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 33uH 10% .125ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD105R-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD105R-333K Виробник : API Delevan PD105-180531.pdf Fixed Inductors 33uH 10% .125ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD105R-333K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 33uH 10% .125ohm Choke SMT Inductor