PD10AA57 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=5-1773450-5_sec7_PD10A&DocType=CS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: PD10AA57=RELAY, VACUUM, SPST-N
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 171.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Vacuum
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 320VDC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3200VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PD10AA57=RELAY, VACUUM, SPST-N, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 171.4 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Vacuum, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 320VDC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3200VA.