PD43R-103M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 830MA 182 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 20% .182ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-103M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-103M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 10uH 20% .182ohm Choke SMT Inductor