PD43R-182M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 1.95A 64 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 20% .064ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-182M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-182M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 1.8uH 20% .064ohm Choke SMT Inductor