PD43R-223M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 660MA 378 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 22uH 20% .378ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-223M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-223M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 22uH 20% .378ohm Choke SMT Inductor
товару немає в наявності
PD43R-223M Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 22uH 20% .378ohm Choke SMT Inductor