PD43R-332M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.44A 86 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 20% .086ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-332M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-332M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 3.3uH 20% .086ohm Choke SMT Inductor