Продукція > PD4 > PD43R-682M
PD43R-682M
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 92000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD43R-682M
Fixed Inductors 6.8uH 20% .131ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-682M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-682M Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 950MA 131 MOHM
на замовлення 10 шт:
PD43R-682M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 6.8uH 20% .131ohm Choke SMT Inductor