Продукція > PD4 > PD43R-683K
PD43R-683K
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 78000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD43R-683K
Fixed Inductors 68uH 10% 1.12ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-683K Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 68UH 370MA 1.12 OHM
на замовлення 10 шт:
PD43R-683K Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 68uH 10% 1.12ohm Choke SMT Inductor