Продукція > PD4 > PD43R-822M
PD43R-822M
PD104.pdf
Виробник:
на замовлення 78000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PD43R-822M
Fixed Inductors 8.2uH 20% .146ohm Choke SMT Inductor.
Інші пропозиції PD43R-822M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD43R-822M Виробник : API Delevan Inc. PD104.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 840MA 146 MOHM
на замовлення 10 шт:
PD43R-822M Виробник : API Delevan PD43-181119.pdf Fixed Inductors 8.2uH 20% .146ohm Choke SMT Inductor