PD54R-223K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.11A 210 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 22uH 10% .21ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD54R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD54R-223K Виробник : API Delevan PD54-180832.pdf Fixed Inductors 22uH 10% .21ohm Choke SMT Power Ind
товару немає в наявності
PD54R-223K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - SMD 22uH 10% .21ohm Choke SMT Power Ind