PD69860-4-SF
PD69860-4-SF WITHWAVE CO LTD
39c61f_c8eec6aeb9154b29af6ebef38c9935c2.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: 4 Way Power Divider (698 to 6000
Packaging: Case
Package / Case: Module, SMA Connectors
Size / Dimension: 3.150" L x 2.598" W x 0.551" H (80.00mm x 66.00mm x 14.00mm)
Insertion Loss: 2.8dB
Specifications: Isolation (Min) 15dB, 1.8 VSWR (Max)
Frequency: 698 MHz ~ 6 GHz
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: 4 Way Power Divider (698 to 6000, Packaging: Case, Package / Case: Module, SMA Connectors, Size / Dimension: 3.150" L x 2.598" W x 0.551" H (80.00mm x 66.00mm x 14.00mm), Insertion Loss: 2.8dB, Specifications: Isolation (Min) 15dB, 1.8 VSWR (Max), Frequency: 698 MHz ~ 6 GHz.