PD70101EVB15F-12 Microchip Technology
134783-pd70101evbxf-evaluation-board-user-guide
Виробник: Microchip Technology
Description: POE PD MODULE
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 44V ~ 57V
Current - Output: 1.1A
Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: PD70101
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet
Outputs and Type: 1, Isolated
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POE PD MODULE, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 44V ~ 57V, Current - Output: 1.1A, Frequency - Switching: 100kHz ~ 500kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: PD70101, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: Special Purpose DC/DC, Power Over Ethernet, Outputs and Type: 1, Isolated.
Інші пропозиції PD70101EVB15F-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD70101EVB15F-12 PD70101EVB15F-12 Виробник : Microchip Technology PD70101EVBxF_UG_EVB_Rev_1-1622894.pdf Ethernet Development Tools IEEE802.3af/bt Type 1 PD EVB PD70101 w/isolated flyback conv. 12V 1.1A output