PD73R-103K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.44A 80 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 10% .08ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-103K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 10uH 10% .08ohm Choke SMT Power Ind