PD73R-123K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.35A 90 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 10% .09ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-123K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 12uH 10% .09ohm Choke SMT Power Ind