PD73R-153K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.3A 100 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 10% .1ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-153K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 15uH 10% .1ohm Choke SMT Power Ind