PD73R-183K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 1.2A 115 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 10% .115ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-183K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 18uH 10% .115ohm Choke SMT Power Ind