PD73R-223K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.07A 130 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 10% .13ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-223K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 22uH 10% .13ohm Choke SMT Power Ind