PD73R-273K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 980MA 170 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 10% .17ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-273K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 27uH 10% .17ohm Choke SMT Power Ind