PD73R-332M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 2.5A 50 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3uH 20% .05ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-332M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-332M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 3.3uH 20% .05ohm Choke SMT Power Ind