PD73R-333K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 900MA 205 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 10% .205ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-333K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 33uH 10% .205ohm Choke SMT Power Ind