PD73R-392M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 2.3A 55 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 20% .055ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-392M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-392M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 3.9uH 20% .055ohm Choke SMT Power Ind