PD73R-393K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 800MA 230 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 10% .23ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-393K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-393K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 39uH 10% .23ohm Choke SMT Power Ind