PD73R-472M API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 2.1A 60 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 20% .06ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-472M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-472M Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 4.7uH 20% .06ohm Choke SMT Power Ind