PD73R-473K API Delevan Inc.
PD104.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 680MA 250 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 10% .25ohm Choke SMT Power Ind.
Інші пропозиції PD73R-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PD73R-473K Виробник : API Delevan PD73-180550.pdf Fixed Inductors 47uH 10% .25ohm Choke SMT Power Ind